Vítejte v sekci aktualit

Začínáme plavat…

Začínáme plavat…

Ve čtvrtek 5.10. začínáme s kurzem plavání na Valnovce. Odjezd je naplánovaný na 7:45 hod., proto je nutné, aby děti byly ve školce nejpozději v 7:30. S sebou jim do baťůžku zabalte plavky, ručník, mýdlo a holčičkám s dlouhými vlasy můžete přidat koupací čepici a hřeben. Ulehčí nám to následnou úpravu vlasů po kurzu. Prosím vše PODEPSANÉ! Nedávejte dětem na plavání věci, které si bezpečně nepoznají, dítě je pak stresované, že nemůže najít své oblečení a třeba ho pouze nepoznalo. Svačinku dětem dávat nemusíte, vozíme ji ze školky. Na oběd budou děti již zpět ve školce.

Těšíme se na všechny plaváčky… :-)

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *