Vítejte v sekci aktualit

Začínáme plavat…

Začínáme plavat…

Ve čtvrtek 5.10. začínáme s kurzem plavání na Valnovce. Odjezd je naplánovaný na 7:45 hod., proto je nutné, aby děti byly ve školce nejpozději v 7:30. S sebou jim do baťůžku zabalte plavky, ručník, mýdlo a holčičkám s dlouhými vlasy můžete přidat koupací čepici a hřeben. Ulehčí nám to následnou úpravu vlasů po kurzu. Prosím vše PODEPSANÉ! Nedávejte dětem na plavání věci, které si bezpečně nepoznají, dítě je pak stresované, že nemůže najít své oblečení a třeba ho pouze nepoznalo. Svačinku dětem dávat nemusíte, vozíme ji ze školky. Na oběd budou děti již zpět ve školce.

Těšíme se na všechny plaváčky… :-)

2 Komentáře

Připojit se k diskuzi
 1. Veronika Jandova

  Dobrý den,dcera chodi do MS Tyršova a také dnes jede plavat.Myslela jsem,ze tyto webové stránky jsou spolecne pro obě školky, a tak jsme ráno pospíchali,abychom přišli do MS včas dle informací uvedenych v tomto prispevku. Naše MS prý ale pojede az po svačině. Prosim tedy,abyste do příspěvků psali,pro kterou MŠ je informace urcena. Předem děkuji.

  05/10/2017 Odpovědět
  • Veronika Musilová

   Dobrý den, každá ze školek má své vlastní aktuality, pokud otevřete odkaz MŠ Tyršova, naleznete tam aktuality týkající se Vaší školky. Pokud je něco shodného pro obě školky objeví se to na aktualitách obou školek. Děkujeme za pochopení. MŠ

   05/10/2017 Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *