Vítejte v sekci aktualit

Navigace: Informace, Aktuality, Kontakt

Upozornění pro rodiče

Pozdní příchody

Žádáme rodiče, aby dodržovali ranní příchody do školky a včasné předávání paní učitelkám na třídě. Mateřská škola se uzamyká v 8:30 hodin! Po této době je možné vpouštět jen nahlášené pozdní příchody. Pravidelnými pozdními příchody porušujete školní řád, narušujete režim dne a činnosti dětí i jejich bezpečnost ! To platí i při odpoledním vyzvedávání dětí. Mateřská škola má provoz 10,5 hodin denně. Škola se zamyká v 17 hodin a je nutné do této doby budovu školy opustit. Opakované pozdní příchody jsou porušením školního řádu a dítěti může být po předchozím upozornění ukončeno vzdělávání v mateřské škole.

Děkujeme za pochopení.

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *