Vítejte v sekci aktualit

Navigace: Informace, Aktuality, Kontakt

Navigace: Motýlci, Aktuality, Kontakt

Navigace: Rybičky, Aktuality, Kontakt

Navigace: Sluníčka, Aktuality, Kontakt

Navigace: Včelky, Aktuality, Kontakt

Festival dovedností

Festival dovedností

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na již tradiční Festival dovedností, který se koná ve čtvrtek 31. května od 17:00 v prostorách zahrady MŠ Pod školkou. Přijďte si se svými dětmi vyzkoušet nejrůznější aktivity a dovednosti, se kterými se Vaše děti denně setkávají při vzdělávání v naší školce a oslavte tak společně blížící se Den dětí. Každé dítě, které projde úspěšně „Cestu za poznáním“, bude odměněno. V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta do tříd a prostor školky.

Těšíme se na Vás… Vaše MŠ

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *