Vítejte v sekci aktualit

Vánoční zpívání

Vánoční zpívání

Vážení rodiče, zdá se to téměř neskutečné, ale je to tak. Začínáme trénovat na vánoční zpívání u příležitosti rozsvícení vánočního stromu na náměstí. Vybraní zpěváčci obdrželi texty vánočních písní, které budeme trénovat. Budu si je společně s paní učitelkou Gábinou Novákovou brát během dopoledne cca jednou týdně a budeme se připravovat na vystoupení. Zpívat budeme 1.12. na náměstí. Čas ještě upřesním těsně před akcí. Prosím Vás, rodiče, abyste s dětmi písničky trénovali i doma. Je to podmínka úspěšného zvládnutí vystoupení. Písničky jsou náročnější, pouštějte je prosím dětem i doma z počítače nebo jiných zdrojů. Čím častěji je děti uslyší, tím jistější si budou na pódiu. Děkuji předem za spolupráci a v případě jakýchkoli dotazů jsem Vám k dispozici ve třídě Tygříků. Veronika Musilová

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *