Vítejte v sekci aktualit

Kroužky v týdnu od 14.1. – 18.1.

Kroužky v týdnu od 14.1. – 18.1.

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že v příštím týdnu bude probíhat kurz Hravého lyžování pro přihlášené účastníky, nebude v tomto týdnu probíhat kroužek Keramiky. Děti, které navštěvují sportovky v první skupině a budou lyžovat, mohou, pokud budou mít zájem, jít na kroužek sportovek ve skupině druhé. Vzhledem k návratu z lyží kolem 15:45 není účast v první skupině možná. V případě, že budete mít o tuto výjimečnou změnu zájem, informujte prosím učitelky na třídě, aby předaly informaci panu Audovi.

Děkujeme za spolupráci.

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *