Vítejte v sekci aktualit

Navigace: Informace, Aktuality, Kontakt

Navigace: Motýlci, Aktuality, Kontakt

Navigace: Rybičky, Aktuality, Kontakt

Navigace: Včelky, Aktuality, Kontakt

Návštěva logopedky

Vážení rodiče,

ve dnech 4. – 7. 2. 2019 nás navštíví paní logopedka, která se podívá, jak naše logopedické asistentky p. uč. Simona Růžičková a Lenka Bláhová pracují s dětmi. Jak procvičují dechová, fonační a artikulační cvičení nezbytná ke správné mluvě. Také budete mít možnost nechat děti vyšetřit (týká se dětí od 4 let), tzn. paní logopedka s nimi provede logopedickou depistáž, při které se zjistí nedostatky a poruchy řečových schopností a dovedností. V případě, že byste měli zájem o tuto depistáž, vyžádejte si u p. učitelek ve svých třídách informační formulář, který pro potřebu paní logopedky vyplníte. Po šetření budete moci nahlédnout do výsledků, které budou zaznamenány do informačního archu. Výsledky tohoto šetření nám pomohou ve školce ke zkvalitnění naší logopedické práci.

Děkujeme za spolupráci Vaše MŠ.

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *