Důležité informace pro rodiče, kteří jdou k zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče, blíží se zápis do prvních tříd. Věnujte prosím pozornost následujícím informacím, které Vám usnadní průběh zápisu.

ZŠ Jílové vyhlásila termín zápisu na 11.4. a 12.4. od 14:00 – 17:00 hodin. Náhradní termín je po předchozí telefonické domluvě stanovený na 23.4. 2019.

Na stránkách zsjilove.cz v sekci INFO – Půjdete k zápisu? si můžete vytisknout Žádost o přijetí dítěte do 1. třídy a vyplnit. K zápisu nezapomeňte občanský průkaz a rodný list dítěte.

Pokud budete žádat o Odklad školní docházky, je potřeba, abyste k zápisu přinesli vyjádření z Pedagogicko-psychologické poradny, která doporučuje odklad školní docházky. Těm z Vás, kteří stále nejste objednaní na vyšetření, doporučuji neváhat, neboť poradna je touto dobou hodně vytížená a termín na poslední chvíli bude hledat dost těžko. Na základě této žádosti o Odklad školní docházky obdržíte ze ZŠ potvrzení o odkladu, které je potřeba donést do MŠ k rukám paní ředitelky NEJPOZDĚJI do 31.5.2019. Pokud potvrzení o odkladu nebude ve školce v daném termínu, školka není povinna držet Vašemu dítěti místo.

Z organizačních důvodů ZŠ žádá rodiče o rezervaci termínu a času zápisu na elektronickém rezervačním systému, který bude otevřen 23.3.2019 na stránkách školy – www.zsjilove.cz

V případě jakýchkoli dotazů prosím neváhejte a ptejte se paní učitelek na svých třídách nebo kontaktujte přímo na ZŠ paní zástupkyni Mgr. Lenku Rybářovou.