Vítejte v sekci aktualit

Focení celých tříd

Focení celých tříd

Vážení rodiče, ve středu 22. května se budou fotit celé třídy – bude-li přát počasí, tak na zahradě. V případě, že by Vaše dítě onemocnělo nebo se z nějakého důvodu nedostavilo do školky a vy byste měli i přesto zájem o fotku třídy, prosím dejte vědět paní učitelkám, aby s Vámi počítali. Samozřejmě bude i prostor pro fotky kamarádů a skupinek. Promyslete však focení skupinek pečlivě. Fotku dostane každý ze skupinky a bude ji muset zaplatit. Pokud budete mít o takovéto „kamarádské“ fotografie zájem, nahlaste to prosím na třídě. Děti se většinou při focení „rozvášní“ a chtějí se fotit v podstatě s každým :-). MŠ

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *