Vítejte v sekci aktualit

Rozdělení dětí do tříd

Rozdělení dětí do tříd

Vážení rodiče,

s ohledem na vyhlášku o GDPR není možné uveřejnit seznamy dětí na veřejných webových stránkách. Rozdělení dětí bude vyvěšeno na hlavní nástěnce proti vchodovým dveřím ve čtvrtek 29.8.2019. Na třídní schůzky již půjdete do příslušné třídy, kterou naleznete na vyvěšených seznamech. Děkujeme za pochopení. Pokud by někdo z jakéhokoli důvodu potřeboval znát zařazení svého dítěte dříve, nebo ví, že se třídních schůzek nezúčastní, je možné kontaktovat vedení školky na msjilove@seznam.cz.

Těšíme se na vás a přejeme krásný zbytek léta.

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *