Vítejte v sekci aktualit

Navigace: Informace, Aktuality, Kontakt

Navigace: Motýlci, Aktuality, Kontakt

Navigace: Rybičky, Aktuality, Kontakt

Navigace: Včelky, Aktuality, Kontakt

Nabídka lyžařského pobytu

Nabídka lyžařského pobytu

Vážení rodiče, dostali jsme nabídku pořádání lyžařského pobytu pro děti. Veškeré informace naleznete v přiloženém letáčku. Máte-li jakékoli otázky, prosím ptejte se paní učitelek na třídách nebo vedení školky. Žádáme případné zájemce, aby do pátku 20.9. dali vědět, že mají o kurz zájem, abychom mohli začít podnikat další kroky. Děkujeme. MŠ

DĚTSKÝ LYŽAŘSKÝ POBYT

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *