Vítejte v sekci aktualit

Vánoční zpívání

Vánoční zpívání

Vážení rodiče,

tato informace je pro ty, jejichž děti se mnou jdou na Vánoční zpívání. Vystupovat budeme 30. listopadu cca v 16:00. Je však nutné, abychom se tam sešli  ve třičtvrtě na dvě na generální zkoušku se zvukařem. Máme zájem na tom, aby děti byly dobře slyšet. Pokud někdo z Vás nebude moci v tuto hodinu přijít zkoušet, dejte mi to prosím vědět na třídu Tygříků. Děkuji.

Dále bych ráda požádala o precizní domácí přípravu. Vystoupení se blíží a díky tomu, že děti často chybí, nemáme možnost zkoušet všichni a někteří stále neumí texty, které již mají umět. Moc Vás prosím, je to kvůli dětem, aby se cítily na jevišti dobře, slavnostně a hlavně jistě. Počítáme s tím, že tréma zafunguje, ale když si budou jistí, tak to nebude tak znatelné. Děkuji tedy, že s dětmi doma vystoupení trénujete.

Těším se na setkání na náměstí. Veronika

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *