Vítejte v sekci aktualit

Zpívání u stromečku na náměsí

Zpívání u stromečku na náměsí

Vážení rodiče, tak již máme všechny časy potvrzeny. Takže v sobotu 30.11. se sejdeme  ve 13:40 u podia vedle kostela před Muzeem. Budeme mít zvukovou zkoušku, aby děti byly dostatečně a kvalitně nazvučené a byly slyšet. Pak si je buď můžete ihned odvézt domů, nebo se stavit v KICu na pohádku. Nicméně v 15:45 se sejdeme již před vystoupením na tom samém místě a v 16:00 bychom dle programu měli vystupovat. Prosím s ohledem na počasí, dejte dětem teplé oblečení, ale požádám, aby neměly zakrytá ústa, mohly se volně pohybovat a měly prstové rukavice, nikoli palčáky. Hlavně ti, co hrají na nástroj. Děkuji za Vaši spolupráci a budu se v sobotu těšit na krásné vystoupení a úžasnou atmosféru. Přeji všem krásný předadventní čas. Veronika

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *