Vítejte v sekci aktualit

Kroužky na 2. pololetí

Kroužky na 2. pololetí

Vážení rodiče, od pondělí 13.1. máte možnost zápisu do kroužků na druhé pololetí. Pupáskovy kroužky prosím konzultujte přímo s panem Vojtou Audou, který kroužek vede. Pokud chcete pokračovat nebo naopak zrušit docházku do stávajícího kroužku, informujte o tom příslušné lektory. V případě zájmu o přihlášku do jakéhokoli kroužku neváhejte a obraťte se na své paní učitelky ve třídě. Ty vám přihlášku zajistí a předají.

Jedná se o tyto kroužky:

Sportovky – výhradě s panem Audou

Angličtina – paní ředitelka K. Kahounová

Elkonin – paní ředitelka K. Kahounová

Keramika – paní učitelka L. Folwarczná a G. Nováková

Zumba – paní učitelka L. Bednárová a L. Moravcová

Hudebně-pohybová průprava – paní učitelka V. Musilová

Lego – paní učitelka L. Bednárová

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *