Vítejte v sekci aktualit

Navigace: Informace, Aktuality, Kontakt

Třídní schůzky před začátkem nového školního roku

Třídní schůzky před začátkem nového školního roku

Vážení rodiče,

prázdniny nám pomaloučku, ale jistě končí. Dovolte mi proto, abych Vás pozvala na první třídní schůzky před zahájením nového školního roku, kde se dozvíte spoustu důležitých informací od svých paní učitelek. Schůzky se budou konat ve čtvrtek 27.8.2020 na třídách od 16:00 hod. Rodiče nově přijatých dětí do MŠ Pod školkou najdou umístění svého dítěte do příslušné třídy v den třídních schůzek na seznamu dětí na hlavní nástěnce za hlavními dveřmi. Těšíme se na vás a věříme, že následující školní rok bude o poznání klidnější, než byl ten uplynulý.

:-)

Žádný Komentář

Připojit se k diskuzi

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *