Třída: A – Slůňata

Pavilon A – Slůňata – věkově smíšená třída 28 dětí

Provoz třídy 7.30 – 17,00

Paní učitelky: Alice Krčanová Bártová, Barbora Lehocká

Kontaktní mail: msjilove-a@seznam.cz                                                                                                                                                  (Omluvení při nemoci a pro komunikaci týkající se naší třídy)

TELEFON: +420 241 950 547,

MOBIL: +420 727 941 585

Milí rodiče,

vítáme Vás ve třídě SLŮŇAT, v pavilonu „A“.

Tento školní rok nás zde bude celkem 28 dětí, ve věku od tří let až po předškoláky. Z toho k nám zavítá 16 nových dětí, vesměs tříletých, na které se již moc těšíme.

Co jsme pro děti připravili a co je pro nás důležité?

Naším přáním a cílem je, aby se u nás děti cítily spokojeně, smály se, těšily se na kamarády a užívaly si každý den ve školce.

Budeme je učit úcty sama k sobě, ke svým kamarádům a komunikaci s lidmi ve svém okolí. Ale také podporovat jejich fantazii a kreativitu, rozvíjet jemnou i hrubou motoriku, učit ohleduplnosti, toleranci a respektu.

Povedeme je k samostatnosti a spolupráci, budeme je učit pravidlům chodu školky a postupně je připravovat na vstup do školy.

Všechny aktivity ve třídě budeme mít založeny formou her, aby činnost děti bavila. Budeme hodně zpívat, cvičit, hrát si a povídat, číst pohádky, kreslit a učit se nové věci – vše hlavně s důrazem na rozvoj osobnosti každého dítěte.

Přivítáme spolupráci s Vámi rodiči, abychom správně nasměrovali rozvoj Vašich dětí.

Pojďme do toho!

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU  2017/2018

Začátek školního roku                               1.9.2017 (pátek)

Státní svátek                                                   28.9.2017