Vítejte v sekci aktualit

Navigace: A – Slůňata, Aktuality, Kontakt

Navigace: B – Opičky, Aktuality

Navigace: C – Žirafky, Aktuality, Kontakt

Navigace: D – Tygříci, Aktuality, Kontakt

Navigace: E – Tučňáci, Aktuality, Kontakt

Navigace: F – Sovičky, Aktuality

Navigace: Informace, Aktuality, Kontakt

Navigace: Motýlci, Aktuality, Kontakt

Navigace: Rybičky, Aktuality, Kontakt

Navigace: Sluníčka, Aktuality, Kontakt

Navigace: Včelky, Aktuality, Kontakt

Nové kontaktní údaje

Vážení rodiče,

nově jsme pro Vás připravili mailovou komunikaci (omluvy, informace, podněty) s Vašimi třídními učitelkami i s vedením školky s doménou msjilove.cz. Adresy jsou sestaveny pro obě školky – MŠ Pod školkou a MŠ Tyršova stejně a to tak, že vždy je název třídy@msjilove.cz. Oficiálně fungují od 1. 7. 2021, ale již teď můžete zkoušet komunikovat přes nové adresy:

Vedení mateřské školy: reditelka@msjilove.cz (Mgr. Simona Tetourová), zastupkyne1@msjilove.cz (zástupkyně pro MŠ Pod školkou Alice Krčanová Bártová), zastupkyne2@msjilove.cz (zástupkyně pro MŠ Tyršova Bc. Kristýna Kahounová), hospodarka@msjilove.cz (Leona Rašová), kuchyne@msjilove.cz (Martina Pokorná).

MŠ Pod školkou: slunata@msjilove.cz, opicky@msjilove.cz, zirafky@msjilove.cz, tygrici@msjilove.cz, sovicky@msjilove.cz, tucnaci@msjilove.cz

MŠ Tyršova: slunicka@msjilove.cz, vcelicky@msjilove.cz, motylci@msjilove.cz, rybicky@msjilove.cz

Nadále budeme sledovat komunikaci na seznam.cz a na centrum.cz, na kterou jste bylo doposud zvyklí, ale postupně bychom rádi od těchto adres upustili a komunikovali pouze přes nové mailové adresy. Nové kontakty prozatím na webových stránkách nenajdete, ale během prázdnin se budou kontakty i stránky upravovat a aktualizovat.

Přeju Vám i Vašim dětem krásné léto:-),

Vaše MŠ.

Letní Květiny Obrázky - Stahuj obrázky zdarma