Vítejte v sekci aktualit

Vánoční stezka

Vánoční stezka

Vzhledem k tomu, že nám situace bohužel neumožnila uspořádat Vánoční jarmark, rozhodli jsme se čekání na Ježíška dětem trochu zpříjemnit.

V týdnu od 6. 12. do 10. 12. 2021 bude pro děti připravena Vánoční stezka nazvaná ,,Zachraňte Vánoce“. Start bude u hlavního vchodu na modrém stolečku. Tam na Vás budou čekat kartičky na odpovědi a také první úkol. Dalších pět úkolů naleznete na chodbách MŠ. Ve třídách je pro děti za vyplněnou kartičku připravené malé vánoční překvapení.

Prosíme však o respektování chodu a otevírací doby MŠ. Plnění úkolů je potřeba ukončit nejpozději ve 13:00 (při vyzvedávání dětí po obědě), aby měly naše paní uklízečky prostor k uklizení chodeb, a do 16:45 (při vyzvedávání po spinkání), abychom Vás nedopatřením nezamkli ve školce.

Z bezpečnostních důvodů prosíme dohlédněte, aby děti neběhaly po chodbách MŠ a dodržujte rozestupy.

Doufáme, že si hru užijete.