Vánoční jarmark v mateřské škole a výroba vánočních betlémů

  • Home
  • Aktuality
  • Vánoční jarmark v mateřské škole a výroba vánočních betlémů
18. 11. 2022

Vážení rodiče a milé děti,

srdečně Vás zveme na vánoční jarmark, který se bude konat v MŠ Tyršova 7. 12. 2022 od 16.30h a v MŠ Pod Školkou 8. 12. 2022 od 17h. Opět pro Vás naše šikovné paní učitelky připravily zábavný a originální program plný úžasných nápadů. Těšit se můžete na společné zdobení vánočního stromečku, který později slavnostně rozsvítíme. Projdete si Andělskou a Vánoční stezku plnou zajímavých úkolů. Odnesete si dárečky vyrobené Vašimi dětmi. Uvidíte přehlídku betlémů vyrobených Vámi rodiči a dětmi. Poslechnete si vánoční hudební pásmo dětí ze všech tříd. Společně si zazpíváme a ochutnáme vánoční cukroví :-).

Těšíme se na Vás.