Podzimní vycházka ke Kapli svatého Václava

Byl tu poslední zářijový týden. Při pondělním vítání ve školkovém kruhu jsme narazili na čtvrteční volný den (28.9.). Někteří už věděli, proč je tento den zvláštní, pro jiné to bylo předmětem otázek. Nakonec si kamarádi samy navzájem odpověděly a s dovysvětlením jsme pomohli my dospěláci.

Další den jsme si naplánovali podzimní vycházku – kam jinam než do Lázní. Počasí nám přálo, teploty byly až nepodzimní. Moc jsme si cestu, pozorování i hraní užívali. Kapli jsme našli, okoukli ji ze všech stran, vyzkoušeli ozvěnu a pak se stala i námětem plenérového tvoření. V kombinaci s barvícími se stromy vznikala pod rukama našich malých umělců skutečná dílka.

Cestou zpět nás provázely bublinky z bublifuku, troška únavy a chuť na oběd. Všem se vycházka moc líbila a každý byl spokojený s tím, jak si to užil. Těšíme se na příští výpravu.

 

Hezký podzim přejí Žirafky